Nagrody i wyróżnienia

PPG Deco Polska to wiarygodny partner w biznesie, obecny na „Białej Liście” Wrocławskiej Izby Gospodarczej. Będąc członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej i Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, działa na rzecz poprawy funkcjonowania biznesu w Polsce i rozwoju przedsiębiorczości w regionie.

PPG Deco Polska działa w oparciu o certyfikat ISO 9001:2000, spełniając tym samym najwyższe standardy jakości. Jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień m.in. „Inwestor w Kapitał Ludzki” w 2008 r. oraz Godła Ogólnopolskiego Programu Certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”, przyznawanego przez Instytut Zarządzania.

Wyroby PPG Deco Polska są cenionymi i wyróżnianymi produktami. Marka Domalux od kilku lat znajduje się w rankingu Najcenniejszych Polskich Marek. Pierwsze miejsce w kategorii lakiery przyznały marce Domalux Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie w rankingu marek 2006.
 

Nasze wyróżnienia:

"Produkt Wykonawcy 2010" dla Domalux
Domalux Classic Silver utytułowany został nagrodą „Produkt Wykonawcy 2010”. Jury konkursu, doceniając jakość oraz innowacyjną recepturę najnowszego Domaluxu, uhonorowało lakier w kategorii „produkty do ochrony drewna”.

Certyfikat Zgodności Zabawek
Lakier Bezzapachowy marki Domalux został wyróżniony 17 stycznia 2008 roku. Certyfikat Zgodności z przepisami Unii Europejskiej – Bezpieczeństwo Zabawek dla Lakieru Bezzapachowego Domalux potwierdza jego wysoką jakość oraz pełne bezpieczeństwo stosowania. Producenci drewnianych akcesoriów dla dzieci mogą więc używać lakieru Domalux bez najmniejszej obawy o zdrowie swych najmłodszych klientów.


 
Domalux Budowlaną Marką Roku 2007
Domalux, już po raz czwarty z kolei, znalazł się na pierwszym miejscu w Rankingu Marek Budowlanych, w kategorii Lakiery, w roku 2007. Ranking ten, to przedsięwzięcie ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku oraz MTP – międzynarodowych Targów Poznańskich - Budma, mające na celu wyróżnianie każdego roku wiodących marek budowlanych obecnych na polskim rynku.
Domalux Budowlaną Marką Roku 2006
Domalux, Dekoral i Drewnochron już po raz trzeci z kolei znalazły się na pierwszym miejscu w rankingu marek budowlanych, w swoich kategoriach asortymentowych, w roku 2006.